Kır Düğünü

«

 

İyi Bir Başlangıç, İnsanları Mutlu Bir Yolculuğa Çıkartır...

 

En mutlu anınıza ilk adımı doğayla iç içe, yeşilliklerin içinde atın. Doğanın size sunduğu güzellikler içinde, siz de kendinize ve değer verdiklerinize daha özel bir gün hazırlayın ve mutluluğunuzu arttırın...

Galba Kır Düğünü, yemyeşil doğası, havuzları ve çocuk oyun parkı ile sizin en önemli gününüzdeki mutluluğunuzu arttıracak ve düğünlerin bir sorun olmasını değil bu günün siz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir ani olarak kalmasını sağlayacak.


 

Galba Restaurant tüm özel günlerinizde ve davetlerinizde deneyimli personeli ile sizin yanınızda. Galba'nın gerçekleştirdiği kır düğünleriyle, sizler için uygun fiyatlarla unutulmaz düğün hizmeti sunuyoruz.

 

Her bütçeye uygun, ekonomik seçimler sunan Galba, oluşturduğu alternatif çözümlerle size ve bütçenize en uygun seçenekleri sunuyor. Siz sadece ortalama bütcenizi belirleyin bizde size en uygun paketi oluşturalım ve bu eşsiz gecenizi unutulmaz bir geceye dönüştürelim. Galba, Kır Düğünü organizasyonları ve deneyimli personeliyle, size yıllarca konuşulacak bir düğün sözü veriyor.

 

Sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir gece geçirmeye başlamak için sizi en kısa sürede ofisimize bekliyoruz ...

 

 

 

* Ankara Kır Düğünü, Kır düğünü Ankara, Açık Hava Düğün, Doğa Düğün